Znojmo, přírodna, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek
logo

Blog a Herbář

O produktech je naše elektronická kniha - zapisník, kam si zapisujeme všechny naše vyzkoušené produkty a metody a postupy, abychom je nezapomněli.
Takže, to, jak je používáme, co způsobují a k čemu jsou vhodné a jejich dávkování.

V Herbáři je vše stručně, pro lepší a rychlou přehlednost a v Blogu naopak rozepsáno tzv. volnou formou do všech detailů.

Nic ze všeho zde uvedeného neslouží jako návod či lékařské trvzení a veškeré následky si nesete sami na svých bedrech. Jakékoliv užívání čehokoliv ústy byste měli konzultovat se svým ošetřujícím lekařem.

Jarní detoxikační kúra

Jarní detoxikační kúra

S jarem přichází potřeba detoxikovat organismus a zbavit se toxických látek a únavy. Co to vlastně ta detoxikace je, jak ji správně provádět a nenaletět marketingovým nabídkám, které mohou mnohdy ublížit nejen naší peněžence, ale i organismu.


1. článek | 20.03.2017 | clanky | jarní detoxikace, očista, kúra, detox, deprese, energie


Copyright © 2019 Přírodna - Všechna práva vyhrazena
Facebook | Mapa stránek | Kontakt