Znojmo, přírodna, infra, infrasauna, sauna, infrakabina, kabina, near, kosmetika, přírodní, doplňky stravy, studio, blog, posilování, cvičení, hubnutí, fitness, obchod, eshop, e-shop, protein, doplňky stravy, alternativní medicína, zdraví, lapače snů, orgonit, magické svíčky, hand made, byliny, čaje, oleje, suplementy, detoxikace, dědek kořenář, dedekkorenar, eprv777, jaroslav drábek
logo

...v souladu s námi - přírodou

Jsme spolek Přírodna, z.s.

Účel spolku je:

-Podpora a propagace způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, poskytování informací a materiálů členům a zájemcům o vlastní pěstování hub.
-Poskytování domova a péče zvířatům, zejména psům a kočkám.
-Podpora, aplikace, výzkum a zvyšování povědomí o přírodním stavitelství a zdraví prospěšnému bydlení.

Zabýváme se:

-Podporou a propagací způsobů pěstování léčivých hub v domácích podmínkách, dodáváním, poskytováním informací a materiálu zájemcům o vlastní pěstování hub.
-Poskytováním péče a základního výcviku zachráněným zvířatům.
-Výzkumem zdraví prospěšnému bydlení, budováním a podporou malých, mobilních a dočasných, ekologicky a ekonomicky dosažitelných staveb s ohledem na zachování půdy.

Peníze od vás:

Peníze od Vás (členský příspěvek, dobrovolný příspěvek, dar) použijeme na uhrazení nákladů doručení zásilky s balíčkem hub k Vám (poštovné, balné, dopravné), na výrobu sadby hub, obstaraní péče a spokojeného života zvířatům, na zajištění provozních nákladů, chodu a rozvoj spolku. Poskytujeme také dary potřebným (útulky, jedinci v těžké životní situaci, atp.)

Naše produkty můžete získat na sadba-hub.cz

vodopad

Copyright © 2023 Přírodna